Çocuklarımızın gelişimi için aşağıda örnekleri görülen yayınlarımızın dağıtılması için desteklerimizi sunuyoruz. Siz de bir çocuğun bu yayınlara ücretsiz olarak ulaşmasını istiyorsanız bizlere iletişime geçmek hususunda tereddüt etmeyiniz.
 • hosgeldinbebek

  Yaşam

  GÜZEL DÜNYAMIZA HOŞ GELDİN BEBEK / Bebek Günlüğü Kitabı.
  Doğumundan itibaren bir bebeğin büyüme ve gelişme öyküsünü, yazı ve fotoğraflarla kayıt altına alan kalıcı bir hatıra. Yıllık albüm şeklinde tasarlanmış bebek günlüğü. / 25 x 19 cm ebat, 64 sayfa, 190 gr 1.hamur kağıt renkli baskı kuşe sıvamalı sünger kaplı mukavva kapak, spiral cilt.
  Bilgi
 • saymak-oyle-kolay-ki-image

  Okul Öncesi

  SAYMAK ÖYLE KOLAY Kİ / Okul Öncesi Etkinlik Kitabı.
  “Saymak Öyle Kolay Ki”nin ana teması sayılar. 5-6 yaş grubu okul öncesi çocuklarının1’den 10’a kadar sayıları öğrenmelerini sağlamaya yönelik eşleme, boyama, çoktan seçmeli sorular, çizim, saklı resimler gibi çeşitli etkinlikler yer alıyor. Sayıların kavranılmasını kolaylaştıran öyküler var kitapta. Şiirsel bir üslupla yazılmış bu hikayeler seriyi alışılagelmiş etkinlik kitaplarından farklı kılan en önemli özellik. Anne-baba ve eğitimcilerin, çocuklarla eğlenceli ve verimli dakikalar geçirecekleri bir kitap. / 24 x 28 cm ebat, 48 sayfa
  Bilgi
 • bayram-nesesi

  Değerler

  BAYRAM NEŞESİ / Bol çıkartmalı bayram hediyesi
  Bayram gelmiş, hoş gelmiş! Bize sevgiyi, paylaşmayı, neşeyi, mutluluğu getirmiş. Ne güzel de etmiş. Bayrama arifeden hazırlanmış çocuklar; onların hazırlanmasına eşlik etmiş anne ve babalar. Kurban alma telaşı sarmış babaları, ev temizliği pek yormuş anneleri. Çocuklar harçlıkların hesabını yapmaya hazırlanmış. Tüm aile birlikte akraba ve arkadaş ziyareti için yollara koyulmuş. Daha birçok şey olmuş bayramda. Ramazan ve kurban bayramına dair her şey var bu kitapta. Hepsini bilmek istersen, bu kitabı okuyabilir ve çıkartmaları bulup uygun yere yapıştırabilirsin. Şimdiden iyi eğlenceler. /24 x 29 cm ebat, 32 sayfa, çıkartmalı.
  Bilgi
 • sayende-epey-tasarruf-ettik-image

  Çevre

  SAYENDE EPEY TASARRUF ETTİK / Bilinçli Su Tüketimi Kitabı
  Renkli, resimli, çıkartmalı çocuk kitabı. Suyun önemi, suyun kullanım alanları, su tasarrufu ve su tasarrufu ile ilgili tedbirler gibi konularda çocuklarda bir farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır. / 5-9 yaş çocuklar için, bol resimli, büyük boy, 170 gr kuşe kağıt, renkli baskılı. 24 x 29 cm ebat, 32 sayfa, çıkartmalı.
  Bilgi