TBB ve TŞÖF, fuarın resmi paydaşları arasında yerini aldı

Bu yıl 7.si yapılacak olan “Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı”, 17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde düzenlenecek.

2016 yılının Kasım ayında gerçekleşecek Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞÖF) ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB)’nin destek ve katılımları ile gerçekleşecek.

Yurtiçi ve yurtdışından satın alma heyetlerinin ziyaretlerinin beklendiği etkinliğin resmi paydaşları arasında, toplum ve bireylerin trafik konusunda eğitilmeleri ve trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştiren TŞOF ve Türkiye’deki şehirciliğin gelişmesi konusunda faaliyette bulunan ve tüm belediyeleri tek çatı altında toplayan TBB de yerini aldı.
T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen etkinlik, “Trafik ve Trafik Güvenliği”, “Kamu Güvenliği” ve “Güvenli Şehirler” konu başlıkları altında organize edilecek.

X