8. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı’nda Yerinizi Alın, Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Sağlıkta ortak bir gelecek için sağlık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren OHSAD Kurultayı, 8. Kez sağlık profesyonellerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 8. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları, 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Sueno Hotels Deluxe Belek’de gerçekleşecek.

Sektörün sorunlarını gündeme taşıyıp ortak çözüm alternatifleri oluşturulmasına zemin hazırlayan Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları, ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak amacı ile özel ve kamu tüm sağlık yöneticilerini aynı mekânda buluşturuyor.

Kayıtlar Hızla Devam Ediyor!
Sektörün sorunlarının tartışıldığı ve tüm taraflarla ortak çözüm önerilerinin geliştirildiği Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarına, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SGK, Maliye Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Özel Hastaneler, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Kuruluşları ve Sigorta Şirketleri gibi sağlık sektörüne yön veren 1000 kadar üst düzey yönetici katılıyor.

Katılımcıların 4 gece ultra her şey dahil konaklayabilecekleri etkinlikte, katılım paketi kapsamında havaalanı transferi, toplantı, eğitim ve promosyonlardan yararlanabilecek. Son kayıt tarihi: 25 Nisan 2017 Salı

Etkinlikte yer almak isteyen katılımcılar; 26 Nisan 2017 Çarşamba günü öğleden sonra saat 14.00’te giriş yapıp, 30 Nisan 2017 Pazar günü kahvaltıdan sonra ayrılabilecek. Sueno Hotels Deluxe / Belek’te gerçekleşecek kongreye katılmakta geç kalan katılımcılar için alternatif konaklama oteli internet sitesinden duyurulacak.

Bilgi için: Kayıt ile ilgili detaylı bilgi
Sueno Hotels Deluxe Belek’i detaylı inceleme
Protokol konuşmacı ve katılımcılar

X