Grup Şirketleri

Ajansfa Medya ve Organizasyon A.Ş.

Değer bazlı etkinlik ve iletişim hizmetleri vizyonu ile hareket eden Ajansfa, başta sağlık sektörü olmak üzere, trafik, güvenlik, bilişim gibi farklı sektörlerde 10 yılı aşkın süredir edindiği birikim ve deneyimiyle, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların kreatif hizmetler, yayıncılık, prodüksiyon ve organizasyon hizmetleri konularında güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Satur Organizasyon ve Turizm A.Ş.

HealthcareTour tescilli acente ismi ile A Sınıfı Turizm Belgeli Seyahat Acentesi olarak faaliyetlerini sürdüren Satur çok sayıda ulusal ve uluslararası organizasyon gerçekleştirmiştir. Bünyesinde yer aldığı grubun tüm kongre, fuar ve benzeri etkinliklerinin turizm ve organizasyon hizmetlerini sağladığı gibi gruptan bağımsız olarak farklı kurumların turizm ve organizasyon taleplerini de cevap vermektedir.

C6 Yenimedya

Hizmet verdiği markalara etkili ve özgün hizmetler sunan C6, yeni nesil reklam ve etkinlik ajansı olarak faaliyet göstermektedir. Danışmanlık, reklam kampanyaları, etkinlik yönetimi, prodüksiyon, stratejik planlama, görsel tasarım, web tasarımı ve sosyal medya alanlarında yaratıcı ve yenilikçi bir ekiple çalışan C6, hizmet verdiği markanın A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.