Ekspometre

Ekspoturk’un düzenlemiş olduğu organizasyonlarda katılımcı ve ziyaretçiler, her etkinliğe ayrı olarak hazırlanan basılı kitapçıklarla tüm organizasyonu A’dan Z’ye takip edebilmektedir. Ekspometre ile ‘ne-nerede’, ‘nasıl katılabilirim’, ‘neleri takip edebilirim’ gibi bir ziyaretçinin aradığı tüm bilgilere kısa yoldan ulaşması sağlanmaktadır.

Etkinliğe özel geliştirilen uygulamayı indirerek etkinlik boyunca anlık olarak programı takip edebilmekte ve tüm yeniliklerden anında haberdar olabilmektedir.

Dijital Hastane

Dijital Hastane, sağlık ve sağlık bilişimi temalı etkinliklerde ziyaretçilere hastanelerin dijital süreçlerinde hastaya daha iyi ve kaliteli zaman ayırmasını sağlayan sistemlerle birlikte çözümün parçası olan yazılım, donanım, cihaz ve teknolojik ürünlerin kullanımı ve uygulamalarını örnekleri ile tecrübe etme imkanı sunmaktadır.

Ekspotrail

Espoturk’un düzenlemiş olduğu organizasyonlarda katılımcı ve ziyaretçiler, android ve iphone telefonlardan indirilebilen ve etkinliğe özel geliştirilen uygulamayı indirerek etkinlik boyunca anlık olarak programı takip edebilmekte ve tüm yeniliklerden anında haberdar olabilmektedir.